Spojili jsme síly

25. 3. 2024

Během posledních několika let jsme se společností InFuture prohlubovali spolupráci a hledali cesty, jak bychom si místo konkurence mohli být prospěšní tak, aby z toho profitovali naši zákazníci. Sdíleli jsme navzájem osvědčená řešení i personální kapacity. Tento přístup se ukázal jako velmi užitečný a realizovali jsme společně celou řadu úspěšných projektů. Zjistili jsme, že na spoustu věcí máme stejný pohled, proto z toho přirozeně vyplynula diskuze o další možné integraci. Vzájemná důvěra a otevřenost nám pomohla rychle vyřešit organizační problémy, a tak jsme se rozhodli od roku 2019 pokračovat jako jeden tým pod hlavičkou Trigis – informační systémy, s.r.o. 

Díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout zázemí největšího Vario Certified Solution Partnera s působností po celé České republice i Slovensku. Firmy, kterým budeme společně zajišťovat technickou podporu informačního systému Vario, by tuto novinku měly pocítit v lepší zastupitelnosti a dostupnosti konzultantů a také v širší nabídce zajímavých řešení.

Cílem bylo přirozeně co nejhladší zvládnutí tohoto kroku pro všechny naše zákazníky. Zůstávají v platnosti kontaktní telefony na konzultanty technické podpory i helpdesk, proto věříme, že kromě jiného loga na faktuře naši zákazníci zaznamenají už jen samé pozitivní změny.

Budeme se těšit na další spolupráci.

O společnosti InFuture, s.r.o.

Počátky tohoto dlouholetého významného Vario Partnera sahají do roku 2002, kdy společnost ACOMWARE začala pomáhat firmám implementovat ekonomické informační systémy a zaměřila se také na konzultace v online podnikání. Během několika let se tyto dvě hlavní činnosti začaly profilovat různým směrem, proto se v roce 2010 středisko „Informačních systémů“ od společnosti ACOMWARE oddělilo a vznikla firma InFuture.

Obchodní společnost ACOMWARE s.r.o. je nadále významným hráčem ve svém stěžejním businessu, kterým je on-line marketing. Obchodní společnost InFuture s.r.o. tak přebrala kompletní agendu spojenou s implementací a podporou informačního systému Vario. Zkušenosti celého týmu InFuture se opírají o velké znalosti z oblasti internetu, marketingu a především ekonomických systémů.