Maloobchodní prodej

Naše společnost se většinou zabývá dodávkami pokladního software pro firmy, které provozují síť maloobchodních poboček. Pro tyto provozovny nabízíme dvě možné varianty provozu a to on-line i off-line propojení s centrálou firmy. Přirozeně je možné mít i jeden samostatný počítač, který se používá jako pokladní terminál, což využívají spíše menší prodejny, které v našem portfoliu zákazníků máme také.

 

  • Online provoz

    Hlavní charakteristikou takového provozu je on-line připojení přes vzdálenou plochu na server centrály. Pro samotný prodej je využíván modul Prodejna systému Vario. Ten má zjednodušené rozhraní, které umožní rychlé obsloužení zákazníka. Ovládání usnadňuje možnost použití čárových kódů, zákaznických kartiček či dotykové obrazovky.

    Platit je možné v hotovosti i platební kartou a také v cizí měně. Veškeré operace probíhají v reálném čase, proto je vždy zajištěn dokonalý přehled o tržbách a skladových zásobách.

  • Off-line provoz

    Tato varianta je často zákazníky vyžadována v případě, že mají své provozovny v místech, kde není stabilní internetové připojení. Dalším důvodem bývají požadavky na speciální funkce, které obsahuje naše aplikace profiPOS. Aplikace byla vyvíjena za účelem obsluhy rozsáhlé maloobchodní sítě, kde jsou požadovány určité specifické funkce. Mohou to být například požadavky na vyšší restrikce a detailnější nastavení oprávnění pokladních a jejich manažerů, správa ceníků a cenových hladin dle regionů, přesun zboží mezi centrálou nebo jednotlivými pobočkami, rozšířené možnosti platebních metod a další.

    ProfiPOS se skládá ze tří hlavních částí. Aplikace Prodejna pro samotný prodej, dále Manager pro správu všech nastavitelných atributů a v neposlední řadě Synchronizace, která zajišťuje komunikaci s centrálou a informačním systémem Vario.