Ceník

Cena je důležitým kritériem při výběru nového informačního systému.

Protože ji může ovlivnit hned několik faktorů, snažíme se vždy vytvořit nabídku každému zákazníkovi na míru. Je nám jasné, že potřebujete mít alespoň základní představu o ceně licencí, proto jsme připravili následující přehled.

Živnostníci

1 počítač
Cena licencí na jednoho uživatele
7 000 – 14 000 Kč

Malé a střední firmy

1 – 10 počítačů
Cena licencí na jednoho uživatele
21 000 Kč

Velké firmy

Více než 10 počítačů
Cena licencí na jednoho uživatele
28 000 Kč

Zajímají vás nejenom ceny licencí, ale i rámcová cena implementace ve vaší firmě, a chcete znát i cenu oborových řešení? Napište nám, určitě najdeme řešení i pro vás.

Kontakt

Jaké faktory ovlivní celkovou cenu licencí?

  • Počet současně pracujících uživatelů

    Přístup do programu je zajištěn pomocí tzv. plovoucích licencí. Ty určují, kolik současně pracujících uživatelů může v jeden okamžik do systému. Software tedy může být nainstalovaný na více počítačích, než je počet zakoupených plovoucích licencí. Můžete si také zvolit, zda zakoupíte pro konkrétního uživatele licenci do všech základních modulů, tzv. KOMPLET, nebo upřednostníte levnější licenci konkrétního modulu, který bude používat.

  • Kategorie zakoupených licencí

    Nabízíme i cenově zvýhodněné kategorie, které mají stejnou funkčnost jako kategorie nejvyšší, avšak technicky je v nich kontrolován počet dokladů. Vario tak za výhodných podmínek mohou používat malé či začínající firmy, se kterými pak systém může postupně růst.

  • Licence doplňkových řešení

    Mimo základního balíku licencí lze zakoupit i licence různých doplňkových řešení či samostatných modulů, které řeší problematiku rozmanitých oborů (například servis, výrobu nebo maloobchodní prodej).