Ekonomický software

Komplexní řešení pro středně velké a malé společnosti

 • ERP software Vario

  Společnost Trigis – informační systémy dodává komplexní řešení pro středně velké a malé společnosti založené na informačním systému Vario. Jsme certifikovaným partnerem výrobce systému, společnosti Seyfor, a.s., Divize MB, BU Vario. Našim cílem je poskytovat kvalitní služby spojené zejména s implementací podnikového software Vario a jeho následnou údržbou.

 • Proč pořídit informační systém kategorie ERP?

  ERP systém (Enterprise resource planning system) je softwarový nástroj, který je určen pro zvýšení efektivity podnikových procesů. Zjednodušeně řečeno je to nástroj, který vaší firmě umožní zvládat narůstající počet zakázek, zlepší informovanost jednotlivých oddělení a managementu zajistí ucelený přehled v kompletní firemní agendě v reálném čase, nutných pro správné rozhodování.

 • Proč Vario?

  Vario je komplexní ekonomický software (chcete-li all-in-one ERP systém). Moduly systému Vario obsáhnou všechny firemní agendy (obchodní, ekonomické a personální). Vario Vám může nabídnout zázemí stabilního výrobce a dlouholetou tradici. Důkazem je široká základna uživatelů z různých oborů činností. Velkou výhodou systému Vario je jeho variabilita a otevřenost dalším úpravám. Implementátorům se tak do ruky dostává mocný nástroj, který umožňuje při nasazení systému pružně reagovat na potřeby zákazníků.

 • Proč si pořídit Vario od společnosti Trigis – informační systémy?

  Naše společnost disponuje zkušeným implementačním týmem, který má dlouholetou praxi se zaváděním informačního systému Vario. Nabízíme komplexní služby, které s implementací software Vario souvisí, včetně návrhu a vývoje zakázkových řešení.