Oborová řešení

E-shopy

Potřebujete malý eshop nebo kvalitní a robustní řešení, poradíme si s oběma variantami. Díky univerzálnímu konektoru na bázi webových služeb napojíme náš systém na většinu dostupných eshopů.

Více

Velkoobchod

Podrobná evidence zboží, organizovaný sklad, používání čárových kódů a přehledné rezervace zboží na jednotlivé zakázky, to jsou hlavní přednosti, které využívají velkoobchodní zákazníci.

Více

Maloobchod

Malá prodejna nebo maloobchodní síť, online propojené pobočky nebo offline synchronizace. Máme řešení pro každého a to včetně elektronické evidence tržeb.

Více

Služby

Podrobná evidence zakázek pomáhá našim zákazníkům při organizaci práce a také při následné fakturaci. Díky propojení s účetnictvím, dokáží efektivně vyhodnocovat své náklady a lépe řídit své firmy.

Více

Výroba

Technickou přípravu výroby, plánování i evidenci výroby, to vše využívají naši zákazníci v modulu Výroba. Zvládáme jak montáž, tak i demontáž. Umíme řešit zakázkovou i sériovou výrobu.

Více

Servis

Specializovaný modul Servis využijí nejen autoservisy, ale také opravny elektroniky či měřící i ostatní specilizované techniky. Zajišťuje to unikátní vlastnost tohoto modulu, kterou je tvz. lokalizace.

Více