Dokonalý e-shop

Již 20 let propojujeme Vario s různými internetovými obchody. Na základě těchto zkušeností jsme vytvořili sadu nástrojů, které zpracování objednávek z e-shopu posunují na úplně jinou úroveň. Hlavním cílem je vysoká míra automatizace rutinních procesů, které obsluha e-shopu při vyřizování příchozích objednávek řeší. Základním stavebním kamenem tohoto řešení je workflow, které nám umožní individuálně nastavit průchod zakázky informačním systémem Vario.

 

 • Workflow – inteligentní systém zakázek

  Automatický systém, který prochází a vyhodnocuje zakázky, označuje jejich stav a posouvá je dále podle splněných podmínek. Lze ho považovat za srdce systému automatizace. Na tento automat navazují další funkčnosti, které se obvykle řídí právě stavy v automatu. Samotné nastavení automatu není tak obtížné, jako spíše úpravy v průběhu, a hlavně čištění starších dokladů, které díky nestandardním dokončením zůstávají tak trochu v mezistavech a je třeba je dočistit.

  Workflow v našem pojetí obsahuje řadu řešení, která dohromady zrychlují a maximálně automatizují procesy při vyřizování a zpracovávání zakázek. Celé řešení významně zkracuje dobu potřebnou na vyřízení zakázky a minimalizuje chyby a vliv lidského faktoru. 80% zakázek takto může projít firmou dle nastavených pravidel, aniž by bylo nutné udělat jinou práci než jejich vyskladnění a zabalení a to i v řádu minut od vytvoření objednávky zákazníkem.

 • Rezervace zakázek

  Řešení zajišťuje automatické rezervace zakázek po vstupu do systému.

 • Zálohové faktury

  Automat, který na základě nastavených podmínek k určitým typům zakázek automaticky vystavuje zálohové faktury.

 • Export faktur do PDF

  Používá se ve chvíli, kdy chcete faktury v PDF posílat automaticky mailem zákazníkovi, nebo případně ukládat na web do profilu zákazníka.

 • Export na FTP

  Nástroj používaný pro export souborů (například PDF faktur), či obrázků na nastavený FTP server (typicky obrázky pro e-shop)

 • Mailing a SMS

  Nástroj, do kterého se definují maily a SMS, a ty se pak odesílají automaticky buď klientům, nebo interně jako upozornění.

 • Čtečky

  Komplexní řešení pro Váš sklad. Jedná se o příjem, rozdělení zboží při příjmu, tisk štítků a Vyřizování zakázek (kontrola při výdeji).

 • Kontrola při příjmu

  Jedná se o agendu modulu Čtečky, která slouží ke kontrole zboží při příjmu od dodavatele. Kontrola zboží pomočí čtečky eliminuje chyby v příjemkách. Okamžitě víte, zda přišlo něco navíc nebo zda nějaké zboží z objednávky chybí.

 • Tisk štítků

  Doplněk slouží ke snadnému a rychlému tisku štítků ve chvíli, kdy zboží přijímáte na svůj sklad. Můžete si vybrat a označit, ke kterým produktům chcete štítky vytisknout.

 • Doplněk Vyřizování zakázek (kontrola při výdeji)

  Je to systém pro skladníky, kdy vidí, které zakázky jsou kompletní a jsou připravené ve frontě k expedici, tisknou si expediční listy pro expedici a kontrolují položky při výdeji (na balícím místě). Při uzavření zakázky dochází k fakturaci, vyskladnění a tisku štítků pro dopravce.

 • Expedice a automatická Expedice

  Modul Expedice, umožňující tisk štítků pro jednotlivé přepravce, včetně nadstavby „Automatická Expedice“, která umožňuje tento modul ovládat automaticky. Výhodou je, že obsluha ve Vyřizování zakázek odklepne, že zabalila balík a v tu chvíli se dokončí procesy a zároveň se vytiskne odpovídající štítek podle typu dopravce.